Satış Sonrası Hizmetler Birimi

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan 30'dan fazla şarj ünitesi markası ve modeli ile sahada entegre olarak çalışan Sharz.net ailesinin Satış Sonrası Hizmetler ekibi, her teknik destek talebini bir deneyime dönüştürüyor. 2018 yılından bu yana sahada şarj ünitelerini aktif olarak işleten Sharz.net, bu birikimiyle tüm şarj ünitelerinize en üst düzeyde teknik servis hizmeti sunuyor.

 

Sharz.net ekibi, bugüne kadar sahada karşılaşılan her teknik problemi çözerek dünya çapında çalışan sektördeki öncü global üretici firmaların Türkiye'deki yetkili servisi olarak başvurduğu firma unvanını kazanmıştır. Ticari ve ev tipi tüm şarj üniteleriniz için Sharz.net ekibi, hızlı ve etkili çözüm süreçleriyle her zaman hizmetinizdedir.

Sharz.net yalnızca çeşitli üretici firmaların yetkili servisliğini yapmakla kalmayıp aynı zamanda Sharz Club üyelerine özel olarak hizmet sunmakta ve Şarj Ağı Operatörlerinin tek yetkili servisi olarak kendisini konumlandırmaktadır.

Sharz.net ile iş birliği yaparak siz de şarj ünitelerinizin bakımı ve onarımı konusunda Sharz.net güvencesine başvurabilirsiniz.

ÇAĞRI ÇÖZÜM MERKEZİ

Sharz.net Çağrı Çözüm Merkezi olarak öncelikli amacımız Şarj Club üyesi operatörlerin müşterilerine sunduğu hizmeti kusursuz hale getirmektir.

2018 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren çağrı çözüm merkezlerinden biri olarak, müşterilerimize yalnızca çağrı merkezi desteği sunmakla kalmıyor, misyonumuzu sektörün gerekliliklerin bilincinde olarak çağrı sırasında müşterilerimizin teknik destek taleplerini karşılamak olarak belirliyoruz.

Sharz.net, sektördeki en tecrübeli ve donanımlı müşteri ilişkileri uzmanları ile çalışarak, çağrı merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. Müşterilerinizle olan iletişimimiz, sadece profesyonel değil, aynı zamanda samimi ve çözüm odaklı olarak değerlendiriliyor.

Müşteri kazanmak kadar mevcut müşteriyi elde tutmanın öneminin bilincindeyiz. Bu nedenle çağrı çözüm merkezinizi arayan her bir müşteriyi müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendiriyor ve firmanıza olan güveni artırmak olarak bir fırsat görüyoruz.

Sharz.net Çağrı Çözüm Merkezi ile iş birliği yaparak, müşterilerinize kesintisiz ve profesyonel hizmet sunmanız için gereken desteği sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz için; TIKLAYINIZ!