KİMLERE HİZMET VERİYORUZ

Konut - İşyeri

Ev ve İş yeriniz en kolay en çok kullanacağınız şarj yerleridir. Bu sebeple Şarj ünitesinin her zaman çalışması önemlidir. Konusunda uzman, kaliteli şarj üniteleri ve kesintisiz servis ile hizmetinizdeyiz

Detaylı İncele

Sürücüler

Otomobil içerisinde taşınabilir şarj ünitesi ve Türkiye ‘nin her yerinde şarj mobil uygulamamız ile yanınızdayız. Türkiye çapında yerinde servis hizmeti 7/24 Çağrı Çözüm Merkezi

Detaylı İncele

Otoparklar

Otoparklarda kurulması gereken şarj ünitelerinizin altyapı hazırlığı, ünite seçimi, kurulması ve konusunda uzman servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele

Elektrik Şirketleri

Elektrik şirketlerinin kendi markaları ile şarj ağını kurabilmeleri için baştan sona çözümlerimizle hizmet veriyoruz.

Detaylı İncele

Otomotiv

Otomotiv şirketlerinin elektrikli araç sattıkları müşterilerinin evlerine ve işyerlerine şarj ünitesi kurmaları için Sharz işinde deneyimli ekipleri, kaliteli şarj üniteleri ve 7/24 kesintisiz servisi ile hizmet vermektedir.

Detaylı İncele

AVM

Alışveriş Merkezleri otoparklarına şarj ünitelerinin kurulması için çözümlerimizle baştan sona hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele

Akaryakıt İstasyonları

Akaryakıt istasyonlarında olacak yüksek hızlı şarj ünitelerinin kurulması için baştan sona çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Detaylı İncele

Otel

Elektrikli araç sürücülerinin tercihi olacak elektrikli araç şarj ünitesi bulunması gereken otelinize uygun şarj ünite seçimi, montaj ve konusunda uzman servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele

Hastaneler

Hastanelerinize gelecek elektrikli araç kullanan müşterilerinize, otoparklarınızda bulundurmanız gereken şarj ünitelerinin seçimi, montajı ve 7/24 çalışan konusunda uzman servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele

Okullar

Okullarda görev yapan personel ve öğrencileriniz elektrikli araçlarını şarj edebilmeleri için kurmanız gereken şarj ünitelerinin seçimi, montajı ve 7/24 çalışan konusunda uzman servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele

Gayrimenkul Şirketleri

Gayrimenkul şirketlerinin inşa ettikleri binalarına kurmaları gereken şarj üniteleri için baştan sona hizmet vermekteyiz.

Detaylı İncele

Kafe & Restoran

Kafe ve Restoranlar için önemli ilave gelir kaynağı olacak şarj istasyonunuzun kurulması, işletilmesi, servis ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Detaylı İncele