KEŞİF HİZMETİ

Sektörün öncü firmalarından şarj ünitesi kurulumu yapan ve Türkiye genelinde 3000’den fazla keşif deneyimi bulunan ekiplerimiz ile şarj ünitesi kurdurmak istediğiniz adresinizde mevcut altyapınızı ve kurulacak altyapınızın ölçümleri yapılır. Görseller ile desteklenir ve keşif formunda sizlere sunulur. Ekiplerimiz keşif hizmetini sizler için en kısa ve en uygun zamanda tamamlar.

BİREYSEL PROJELER

Bireysel olarak evinize veya işyerinize aracınız için şarj ünitesi kurdurmak istediğinizde;


Sektörün öncü firmalarından şarj ünitesi kurulumu yapan, Türkiye genelinde 3000’den fazla satış deneyimi bulunan satış ekibimizdeki deneyimli personeller tarafından sizlerle iletişime geçilir. Sizlere işlemler ve bilgiler verilerek prosedür anlatılır. Şarj üniteleri hakkında bilgiler verilir ve aracınız için en uygun şarj ünitesi için seçenekler seçiminize sunulur. Keşif hizmeti ve altyapı montaj hizmetleriniz tamamlanır.

ALTYAPI / MONTAJ HİZMETİ

Sektörün öncü firmalarından şarj ünitesi kurulumu yapan ve Türkiye genelinde 1500’den fazla montaj ve altyapı deneyimi bulunan ekiplerimiz ile şarj ünitesi kurdurmak istediğiniz adresinizde yapılan keşiflere göre önceden sizlere belirtilen şekilde altyapınızın kurulumu yapılır. Şarj ünitesi montajı yapılarak şarj üniteniz devreye alınır ve ilk şarj işleminiz ekibimizle birlikte yapılır. Montaj formunda yapılan işlem ve kullanılan malzemeler yazılır ve sizlerin onayınız alınır.

KURUMSAL PROJELER

Kurumsal olarak projeye başlamak ve şarj üniteleri kurdurmak istediğinizde;

Sektörün öncü firmalarından şarj ünitesi kurulumu yapan ve projeler yürüten kurumsal proje yöneticilerimiz tarafından sizlerle iletişime geçilir. Sizlere işlemler ve bilgiler verilerek prosedür anlatılır. Şarj üniteleri hakkında bilgiler verilir ve aracınız için en uygun şarj ünitesi için seçenekler seçiminize sunulur. Teknoloji ve yazılım hakkında bilgiler sizlere aktarılır. Projenize başlanır ve seçtiğiniz lokasyonlara şarj ünitelerinizin kurulumlarına başlanır.

Tüm ürünlerimiz için; TIKLAYINIZ!