AKARYAKIT İSTASYONLARI

Akaryakıt istasyonları sürücülerin hızlı yakıt almaya alışık olduğu yerler olarak, elektrikli araçlara da hızlı elektrik ikmali yapan yerler olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Akaryakıt istasyonlarında akaryakıt ve Lpg pompalarına ilave hızlı şarj ünitelerine ihtiyacınız olacaktır.

İstasyonunuza elektrikli araç şarj ünitesi kurarak, elektrikli araçların şarjın dan kazanç sağlayabilir, müşterilerin tesisinizde daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak tesisinizdeki restoran, kafe, market işletmenizin satışını arttırabilirsiniz.

Aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

  • Altyapı için keşif ve danışmanlık
  • Şarj ünitesi seçim ve tedarik
  • Şarj ünitesi montaj
  • 7/24 çağrı çözüm merkezi
  • Yerinde servis hizmeti

BİZE ULAŞIN: İstasyonunuza, şarj sistemi kurmak için Sharz çağrı merkezine ulaşın. 0850 811 72 75

KEŞİF VE DANIŞMANLIK: Ünite yerleşimi ve seçimi, Elektrik altyapı yeterliği, Malzeme seçimleri konusunda keşif ve danışmanlık.

ŞARJ ÜNİTESİ SEÇİMİ: İstasyon altyapısı değerlendirilerek aracınıza uygun ünite seçilmesi.

KURULUM VE MONTAJ: Talep ederseniz elektrik altyapı kablolama kurulumunu yapar. Şarj Ünite montaj devreye alma hizmeti.

SERVİS: 7/24 Sharz Çağrı Çözüm Merkez

SİTE, APARTMAN, İŞYERİ ŞARJ ÜNİTE İŞLETİMİ: Ortak alanlarda farklı elektrikli araçların kullanımına açık ünitelerin, hangi araç tarafında ne kadar kullanıldığını takip eden raporlaya nweb tabanlı yazılım.

WEB TABANLI İZLEME: Satış takip, izleme ve raporlama. Sharz web üzerinden her yerden kolayca tüketim raporlarını ve canlı satışları görmenizi sağlamaktadır.

Elektrikli araçlar akaryakıt ve LPG kadar hızlı dolum yapamamaktadır. Bu sebeple sürücüler istasyonlarda en az 15 dakikalık bir süre geçirmek ihtiyacı duymaktadır. Elektrikli araç kullanıcıları, elektrikli aracın kendilerine sağladığı güzelliklerin karşılığında istasyonlarda daha fazla zaman geçirmekten şikayet etmemektedirler. Ancak istasyonların kendilerine güvenli ve keyifli zaman geçirebilecekleri mekanlar sağlamalarını beklemektedir.

Akaryakıt istasyonların da Şarj üniteleri istasyonda kanopi alanına değil, araçların trafiği engellemeyecekleri ve zaman geçirebilecekleri park alanlarında yerleştirilmelidir.