DC Model Akıllı Şarj Ünitesi 5

Hem halka açık erişim ortamlarında (kentsel alanlar, alışveriş merkezleri, hava alanları, yol kenarı dinlenme alanları …) hem de özel araçların (EV filosuna sahip şirketler, taksi durağı istasyonları …) kurulması için tasarlanmalıdır. Yolculuklarımıza yarım saatten az sürede devam edeceksiniz.

Etiketler: , , ,

Uygulama
Hem halka açık erişim ortamlarında (kentsel alanlar, alışveriş merkezleri, hava alanları, yol kenarı dinlenme alanları …) hem de özel araçların (EV filosuna sahip şirketler, taksi durağı istasyonları …) kurulması için tasarlanmalıdır. Yolculuklarımıza yarım saatten az sürede devam edeceksiniz.

Konsept Tasarımı
Hızlı Şarj (düşük çalışma süresi) olduğunda, Şarj Noktası Sahipleri / Operatörleri tarafından tanımlanan ana sorunu ele almak üzere tasarlanan Raption 50 serisi, en modern modüler güç teknolojisinde çalışmasını temel alır. Dikkate alınan diğer bir anahtar özellik, harici tasarımı olmuştur. Sofistike, ince ve sağlam, bu seriyi tanımlamak ve her türlü site için (en şık kentsel alandan sanayi sitelerine) ideal kılan bazı özelliklerdir.

Ürün Özellikleri

Şarj Noktası Operatörü / Sahibi İçin

• Modüler güç teknolojisi güç modülü arızası durumunda modüllerin geri kalanı şarj etmeye devam ettiğinden, çok yüksek bir çalışma süresi sağlar.(Çalışma dışı harcamayı azaldır.)

• Düşük enerji tüketimi (ve dolayısıyla OpEx), EV tarafından daha düşük şarj gücü talep edildiğinde güç modüllerinin ayrılmasından kaynaklanan sürekli yüksek verimlilik seviyesi nedeniyle elde edilir.

• Modüler mimari, mevcut ve gelecekteki EV gelişen batarya taleplerini karşılamak için esnek bir çözüm sunan güç ölçeklendirilebilirliğine (örneğin 25kW ila 50kW) izin verir .

• Tabanca kilitleme özelliği (isteğe bağlı) ve kabloyla asma tasarımı sayesinde benzersiz bir konnektör bakım konsepti sunar, bu da kablo kırılma riskinin azaltılmasıyla sonuçlanır (yani daha düşük OpEx ve daha yüksek çalışma süresi).

• Ön anahtar kilitli kapı nedeniyle daha hızlı bir montaj ve servis (düzeltici / önleyici) nedeniyle daha düşük bir faaliyet giderlerine neden şarj içine kolay erişim sağlar. Üstelik, şarj cihazının bir duvarın yanına monte edilmesini ve mevcut alanı optimize etmesini sağlar.

Şarj Noktası Kullanıcısı İçin

• 8 ” Dokunmatik ekran sadece gün ışığıda sadece okunabilir değil, şarj etme talimatlarını (örn. şarjı başlatmak için EV değiştirme pozisyonu yanlış) ve fiş durumunu (örn. ayrılmış şarj noktası) görmeyi ve aynı zamanda kullanıcının birkaç dil arasından seçim yapmasını sağlar.

• Kullanıcı memnuniyeti, hem karanlık noktalarda şarj noktasını bulmayı kolaylaştıran hem de operatör talimat etiketlerinde yer alan mesajları okunmasını sağlar dahili ekran ışığı artırılmıştır.

• Engelliler için erişilebilirlik, çalışmasını kolaylaştıran konnektörlerin / ekranların
yüksekliğine ilişkin uluslararası standartlara uygun olarak dikkate alınmıştır.

Teknik Özellikler

Maksimum Gerilim 230V - 400V
Akım Ayarı Max. 32A - Max. 32A
Ünite Şarj Gücü 7.4kW 22kW
Güç Yönetimi Var (Opsiyonel)
Soket Tipi Tip - 1
Şarj Modu Mode 3
Rf Kart Okuyucu Var
Bağlantı Tipi Bluetooth, Wifi, Ethernet, 4G/LTE Modem (Opsiyonel)
Haberleşme Protokolü OCPP 1.6
Kaçak Akım Koruması Var
Toprak Kontrolü Var
Akım Koruması Yüksek Akım Koruması
Voltaj Koruması Yüksek ve Düşük voltaj koruması
LED Gösterge Var

Yönetim Özellikleri

Merkez Yönetimi Mobil Uygulamamız üzerinden istasyon kontrolü, şarj durumu kontrolü ve ödeme işlemleri
Limit Kontrolü Mobil Uygulamamız üzerinden işlem limiti
Uzaktan Kontrol Mobil Uygulamamız ile uzaktan şarj başlatıp bitirme özelliği
Kullanım Raporları Mobil Uygulamamız üzerinden geçmiş kullanım raporlarını görüntüleyebilme
Yetkilendirme Yetkilendirilmiş RF Kart ile veya Mobil uygulamamız ile yalnızca yetkili kişiler şarj edebilir

Fiziksel Özellikler

Çevresel Koruma IP54-Su ve Toza Karşı Dayanıklı
Kablo Uzunluğu 5 mt.(Opsiyonel)
Boyutlar (YxGxD) 320 x 195 x 110 mm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

“Yüksek Hızlı Şarj” ürünü için yorumu yapın İPTAL

1 2 3 4 5

ID DOSYA ADI
1 EĞİTİM
2 KURULUM
3 SÖZLEŞME

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime Geç